You are here
Home > articles

Female Fight Fixtures & # 038; Resultater, februar 2018.

Kvinner MMA-inventar og resultater.

MMA kvinnelige kamp inventar & amp; resultater, februar 2018. En omfattende liste over 72 kamper / 0 land.

Oppdatert daglig, vi er sikker pa at det er flere MMA-kamper som skjer rundt verden, og vi vil gjerne legge dem da vi kommer over dem! Ta gjerne kontakt med oss hvis du har informasjon om andre kamper, eller hvis du foler at vi har gjort en feil.

Kamp for Samara, MTL Arena, Samara, Russland.

3×5. Kseniya Guseva beseirer Elena Bagnyuk via TKO (Referee Stoppage) kl 2:12 av runde 2.

Xtreme Fight Night 346, River Spirit Casino & amp; Feriested, Tulsa, Oklahoma, USA.

Flyvevekt, 3 x5. Jessica Middleton beseirer Jaymee Jones via Split Decision.

CES 48: Wiuff vs Rebello, Twin River Casino, Lincoln, Rhode Island, USA.

Strawweight, 3 x5. Linsey Williams beseirer Hilarie Rose via TKO (Punches) pa 4:01 av runde 1.

MFA 1: Ingen grenser, 115 Bourbon Street, Merrionette Park, Illinois, USA.

Ring of Combat AM 27, The Capitale, New York City, New York, USA.

Fj rvekt, 3 x 3. Taneisha Tennant beseirer Despina Karavas via enstemmig beslutning om a vinne ROC Vacant fj rvekt Championship tittelen.

Ring of Combat AM 27, The Capitale, New York City, New York, USA.

120 kg, 3 x 3. Jennifer Chang beseirer Anastasia Bruce via enstemmig beslutning.

Ring of Combat AM 27, The Capitale, New York City, New York, USA.

Flyvevekt, 3 x3. Lauren Braccia beseirer Carsyn Nash via enstemmig beslutning.

559 kamper 62: Valencia vs Avalos, Visalia konferansesenter, Visalia, California, USA.

559 kamper 62: Valencia vs Avalos, Visalia konferansesenter, Visalia, California, USA.

Halvvekt, 3 x3. Victoria Patino beseirer Francisca Olmedo.

Gladius Fights 30, Fingerlakes Mall, Auburn, New York, USA.

Strawweight, 3×3. Jolene Dennis beseirer Che Strait-Martino via Armbar kl 2:01 av runde 1 for a vinne GF Vacant Strawweight Championship tittelen.

Gladius Fights 30, Fingerlakes Mall, Auburn, New York, USA.

140 kg, 3×3. Kara Hoad beseirer Andrea Watson via enstemmig beslutning.

Shamrock FC 302, Ameristar Casino, Kansas City, Missouri, USA.

HFC 36, Blue Chip Casino, Michigan City, Indiana, USA.

Bantamvekt, 3×3. Claire Guthrie beseirer Micaela Rampage via enstemmig beslutning.

HFC 36, Blue Chip Casino, Michigan City, Indiana, USA.

Atomvekt, 3×3. Linda Mihalec beseirer Kara Marie Vislosky via enstemmig beslutning.

New League Fighting 9: St. Valentinsdag Massacre, Quality Inn & amp; Suites, Montpelier, Ohio, USA.

Fj rvekt, 3×3. Larkyn Dasch nederlag Cherish Brown via TKO (Strikes) pa 1:41 av runde 3.

New League Fighting 9: St. Valentinsdag Massacre, Quality Inn & amp; Suites, Montpelier, Ohio, USA.

Victory FC: Junction City 9, Marriott Hotel & amp; Kongressenter, Junction City, Kansas, USA.

NEF 32: Super lordag, Androscoggin Bank Colisee, Lewiston, Maine, USA.

Bantamvekt, 3×3. Amanda Gallo beseirer Jayda Bailey via enstemmig beslutning.

NEF 32: Super lordag, Androscoggin Bank Colisee, Lewiston, Maine, USA.

Bantamvekt, 3×3. Catie Denning beseirer Chelsea Elizabeth via enstemmig beslutning.

NEF 32: Super lordag, Androscoggin Bank Colisee, Lewiston, Maine, USA.

Strawweight, 3×3. BJ Garceau beseirer Sarah Ziehm via Split Decision.

Sugar Creek Showdown 34, Sugar Creek Event Center, Hinton, Oklahoma, USA.

Strawweight, 5×5. SCS Strawweight Championship tittel.

Sugar Creek Showdown 34, Sugar Creek Event Center, Hinton, Oklahoma, USA.

Full Kontakt Kampanjer: Rage i Cage 3, Main Street Armory, Rochester, New York, USA.

120 kg, 3×3. Jasmine Jasdavicious nederlag Jo Dagenais via enstemmig beslutning.

FREON: JFX Fights 7, Saldus Sports Arena, Saldus, Latvia.

117 kg, 3×5. Agne Sipovic erstatter Marija Ratautaite. Filippa Ikoona beseirer Agne Sipovic via TKO (Punches) klokka 2:24 av runde 1.

KOTC: Fight to the Finish, Chinook Winds Casino, Lincoln City, Oregon, USA.

Flyvevekt, 3×5. Liz Tracy beseirer Susy Watson via enstemmig beslutning.

UFC Fight Night 125: Machida vs Anders, Mangueirinho Gymnasium, Belem, Para, Brasil.

Valentina Shevchenko / RNC R2.

Flyvevekt, 3×5. Valentina Shevchenko beseirer Priscila Cachoeira via Bak-Naked Choke kl 4:25 av runde 2.

UFC Fight Night 125: Machida vs Anders, Mangueirinho Gymnasium, Belem, Para, Brasil.

Polyana Viana Mota / RNC R1.

Strawweight, 3×5. Polyana Viana Mota beseirer Maia Kahaunaele-Stevenson via Bak-Naked Choke klokka 3:50 av runde 1.

XCC 30, The National Guard Armory, Philadelphia, Pennsylvania, USA.

Flyvevekt, 3×2. Alexandra Ballou beseirer Christine Frazier via enstemmig beslutning.

Pancrase 293, Studio Coast, Tokyo, Japan.

Strawweight, 3×5. Ayaka Miura beseirer Ye Dam Seo via Split Decision.

Pancrase 293, Studio Coast, Tokyo, Japan.

Flyvevekt, 3×5. Takayo Hashi beseirer Barbara Acioly via Sleeper Choke kl 3:20 av runde 2.

Island Kamper 46: Returen av Roy Jones, Jr., Pensacola Bay Center, Pensacola, Florida, USA.

Kumite Warriors 7: Ragnarok, Club Circulo Sportivo, Salto, Uruguay.

Kumite Warriors 7: Ragnarok, Club Circulo Sportivo, Salto, Uruguay.

SLMMA 13: Vartanov vs Prismakov, Red Club, Moskva, Russland.

SLMMA 13: Vartanov vs Prismakov, Red Club, Moskva, Russland.

No Mercy 7, Shooting Star Event Center, Mahnomen, Minnesota, USA.

Reign FC, Clearwater Casino Resort, Suquamish, Washington, USA.

C3 kamper: Border Wars, First Council Casino, Newkirk, Oklahoma, USA.

Midwest Fight League: Night Of Champions 3, Macon County Expo Center, Macon, Missouri, USA.

Midwest Fight League: Night Of Champions 3, Macon County Expo Center, Macon, Missouri, USA.

Valley Fight League 45: Fight Night i dalen, Berkeley Plaza, Martinsburg, West Virginia, USA.

Fight Night 6: Lethbridge, Enmax Center, Lethbridge, Alberta, Canada.

Bellator 194: Nelson vs Mitrione 2, Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut, USA.

LFA 33: Willis vs Stewart, Bomb Factory, Dallas, Texas, USA.

LFA 33: Willis vs Stewart, Bomb Factory, Dallas, Texas, USA.

WXC 71: Night of Champions 10, Crystal Gardens, Southgate, Michigan, USA.

WXC 71: Night of Champions 10, Crystal Gardens, Southgate, Michigan, USA.

KC Fighting Alliance 27, Truman Memorial Building, Uavhengighet, Missouri, USA.

Kampspill 60: Supreme Showdown 3, Tulalip Resort Casino, Tulalip, Washington, USA.

Arena Wars, Ramada Inn, Medford, Oregon, USA.

Arena Wars, Ramada Inn, Medford, Oregon, USA.

Liga de Oro MMA-Do: Sexto-runde, Galeria 360, Santo Domingo, Republica Dominicana.

Liga de Oro MMA-Do: Sexto-runde, Galeria 360, Santo Domingo, Republica Dominicana.

UFC Fight Night 126: Cowboy vs Medeiros, Frank Erwin Center, Austin, Texas, USA.

UFC Fight Night 126: Cowboy vs Medeiros, Frank Erwin Center, Austin, Texas, USA.

FFC 31: Gonzales vs Cordoba, El Rosedal, Surco, Lima, Peru.

Fight Nights Global 83, SCC Russland, Moskva, Russland.

Bantamvekt, 3×5. Kamp Nights Bantamweight Championship tittel.

Baikal FC 2: Valg 2 Rocky Cup, Rocky Boxing Club, Irkutsk, Russland.

Coastal Combat 3, Coolum Civic Center, Coolum City, Queensland, Australia.

Dominere FC, Nisqually Youth & amp; Event Center, Olympia, Washington, USA.

Colosseum Combat 43, Kokomo Event Center, Kokomo, Indiana, USA.

Xtreme Fight Club 37: St. Valentinsdag massakre, Mesquite Convention Center, Mesquite, Texas, USA.

Jackson MMA Series 24, Buffalo Thunder Resort & amp; Casino, Santa Fe, New Mexico, USA.

UFC pa FOX 28: Emmett vs Stephens, Amway Center, Orlando, Florida, USA.

UFC pa FOX 28: Emmett vs Stephens, Amway Center, Orlando, Florida, USA.

UFC pa FOX 28: Emmett vs Stephens, Amway Center, Orlando, Florida, USA.

SteelFist Fight Night 56, Rail Event Center, Salt Lake City, Utah, USA.

SteelFist Fight Night 56, Rail Event Center, Salt Lake City, Utah, USA.

SteelFist Fight Night 56, Rail Event Center, Salt Lake City, Utah, USA.

Padova Fight Night, PalaGeox, Padova, Italia.

Post navigasjon.

Anbefalt innhold.

Legg igjen et svar Avbryt svar.

Du ma v re logget inn for a skrive en kommentar.

Awakening Gi Patch, Red Dragon on White 108mm.

Awakening Loose-Fit Racer Back Tank Top # 2.

Awakening Slim Fit Fit Racer Back Tank Top # 1.

Awakening Gi Patch, Red Dragon on Black 108mm.

Samfunnet.

Awakening Female Fighters.

Awakening Fighters har som mal a fortsette a gi den kvinnelige kampsamfunnet en betydelig ressurs for a videreutvikle og styrke sin generelle vekst. Etablert i 2012 har vart lille team forsokt a forbedre var nettside med; kvinnelige slass fakta og figurer, omfattende fighterprofiler og funksjonalitet for a hjelpe besokende med a finne informasjon raskt. Vart hovedfokus har alltid v rt a gi kvinnelig idrettsutovere den anerkjennelsen de fortjener ved a forsoke a vise hele sin kampsporthistorie utover en disiplin.

Top

Vil du spille i det mest heldige kasinoet? Vi samlet det for deg. Spill her nå!